KONST / Ramar / Ram 13128036
*
nr 1312 8036
Ram
Förgyllt, 66x52cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2020
kl 20:36:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/3 12:36:46
1
150 kr
9/3 17:49:42
2
150 kr
9/3 17:49:42
1
150 kr (Budbetjänt)
9/3 17:50:04
2
200 kr
9/3 20:09:19
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllt guldfärgad gyllene ram ramar
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:24
-
7096 Aladåbform
Höganäs. Längd: 19 cm, höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:54
-
2041 Assietter
+ burkar med lock, 4 + 2 delar, Stig Lindberg (191..//
Auktionen avslutas
om två veckor
20 maj kl 20:38
-
7140 Bordsdekoration
Porslin. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:16
-
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:16
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:19
*
Ram
Läs om budbetjänten
nr 1312 8036
Ram
Förgyllt, 66x52cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/3 12:36:46 | 1 | 150 kr |
9/3 17:49:42 | 2 | 150 kr |
9/3 17:49:42 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
9/3 17:50:04 | 2 | 200 kr |
9/3 20:09:19 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllt guldfärgad gyllene ram ramar
-
7124 Akvarell
födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yt..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 18:24 -
7096 Aladåbform
Höganäs. Längd: 19 cm, höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:54 -
2041 Assietter
+ burkar med lock, 4 + 2 delar, Stig Lindberg (191..//
Auktionen avslutas
om två veckor
20 maj kl 20:38
-
7140 Bordsdekoration
Porslin. Höjd: 28 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:16 -
6221 Burkar
2 st, Arabia & Rörstrand, Paratiisi & Kulinara. Lä..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:16 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:19